|
Ja bym z tymi przebłyskami Bozicia nie przesadzał.Pisałem,że Mielec to żaden wyznacznik i już z Łks-em zagrał słabo.Dodatkowo nikt za bardzo nie poruszał tego tematu a ja radze sobie odwinąć tą akcję po której Łodzianie mieli rzut karny i zwrócić uwagę jak w tej sytuacji zachowuje się Marko.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 15.01.2026 o godz. 22:26.
|