|
Kontuzja Bozicia i prawdopodobnie dwumiesięczna przerwa sprawiły, że do rundy wiosennej przystąpimy bez trzech skrzydłowych, których mieliśmy dostępnych jesienią. O ile strata Sukiennickiego i Baniowskiego nie będzie odczuwalna, o tyle Bozic z końcem rundy zaczął mieć przebłyski dobrej gry.
Patrząc na ludzi, których mamy w zespole, to wraca do drużyny Piotruś Starzyński ^^. A pisząc serio, jeśli Mikulec będzie w stanie wejść na meczowe obciążenia, to powinien być w stanie zagrać na pozycji fałszywego skrzydłowego. Inną opcją jest przesunięcie Juliusa na lewo i gra na dwóch napastników lub z Dudą/Igbekeme/Omiciem na 10tce.
Oczywiście i Freda i Kuziemkę na ten moment traktuje jako graczy pierwszego składu, a wyżej to tylko rozważania awaryjne. Od roku gramy jedną taktyką, więc nagle trener jej nie zmieni na kilka tygodni przed startem ligi. W rezerwach nie ma ani jednego wyróżniającego się skrzydłowego.
No cóż, trzeba zwiększyć zadłużenie i sypnąć kasą na Tresaco, skoro ponoć jest chętny na transfer, a jesteśmy pewni jego umiejętności. Tak jak zakup wysokiego napastnika był koniecznością, tak teraz priorytetem okienka staje się skrzydłowy.
edit. jeszcze jest Nikaj, który prędzej wykorzysta swoje warunki motoryczne na boku
Ostatnio edytowane przez grogoriogreg : 15.01.2026 o godz. 22:27.
|