azor napisał(a):

"Niesamowicie przewrotna jest Twoja optyka - gdyby trenerem był Rude, Hyballa czy inny z Twoich ulubieńców i Baniowski rzuciłby podobnym fochem, jechałbyś go od polskiego szrotu, Buksy, Stolarskiego, Handzlika czy Kokoszki. A że jesteś cwany gapa i manipulator - to odwróciłeś sobie narrację pod tezę."
|
Ja Ci odpowiem.
Algorytm jest prosty.
Na początku określam swój stosunek do danej osoby.
Jeśli ją lubię, poważam, to wtedy KAŻDA decyzja tej osoby jest broniona wynoszona na piedestał.
Jeśli jej nie lubię to wtedy KAŻDA decyzja tej osoby jest podważana, dyskredytowana.
I tak w kółko...