Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98104
Stary 15.01.2026, 08:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na pewno trener się na niego uwziął.
Akurat styl życia Hiszpanow a Japonczykow jest tak różny, że nic by mnie w tym przypadku nie zdziwilo. Kibice Widzewa (ci mniej zyczliwi Jordimu) wskazywali na zamykanie sie w sobie i problemy natury psychicznej.

Natomiast po tym jak przychodzili do nas pol roku bez grania Mula, Junca czy Tachu, można liczyć że i on sie szybko odgruzuje. Na szczęście nie ma bogatej historii kontuzji.

Na papierze w tym transferze sie bardzo duzo zgadza. Nawet to że grał z Rodado jest jakims atutem.

Edit:
Na dziś pytanie zasadnicze: czy nasza kadra jest zamknięta czy w obliczu kontuzji (?) Bozicia i "rozwodzie" z Baniowskim praktycznie staje sie konieczne ściągnięcie skrzydłowego.

Chyba że kontuzja Bozicia okaze sie mocnym zbiciem i tylko krwiakiem.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 15.01.2026 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując