Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8758
Stary 15.01.2026, 07:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Na moje oko on zwyczajnie ma tendencje żeby sobie coś naciągnąć, urwać itd. Zwłaszcza ze dopiero zaczęli treningi i jest napakowany jak kabanos. oby to nie dwójka bo przy jego biomechanice 2 miechy z głowy. Może sam już jest przeczulony i reaguje nadwrażliwie.
Ty tak na poważnie? nie myślałeś, żeby dołączyć do sztabu medycznego?
Odpowiedz cytując