Drozd napisał(a):

Na moje oko on zwyczajnie ma tendencje żeby sobie coś naciągnąć, urwać itd. Zwłaszcza ze dopiero zaczęli treningi i jest napakowany jak kabanos. oby to nie dwójka bo przy jego biomechanice 2 miechy z głowy. Może sam już jest przeczulony i reaguje nadwrażliwie.
|
Ty tak na poważnie?

nie myślałeś, żeby dołączyć do sztabu medycznego?