|
Wygląda na rozsądny ruch, często mamy problemy z wysokimi stoperami przy zmasowanej obronie. Na końcówki spotkań, gdy walimy głową w mur może być jak znalazł. Ostatnie dwa sezony w Japonii wysiedział, więc z formą może być różnie, ale jako zmiennik może dać radę.
Prezes Królewski właśnie w tym sezonie wyciągnął wnioski i trzyma dobry balans pomiędzy obcokrajowcami i Polakami, na spółkę z Jopem z resztą. Póki nie będziemy sprowadzać tabunów piłkarzy z Hiszpanii tylko rozsądnie dobierać piłkarzy, powinno być OK. Tylko, że Markusina widzi jedynie dwie drogi :
1) im więcej Hiszpanów tym lepiej
2) nie brać Hiszpanów bo to szrot
A to wcale nie jest takie proste, najważniejsza jest równowaga, dopóki nie przerobimy naszej szatni na latynoską to nasi Hiszpanie mają większe szanse zabłysnąć. Paradoksalnie najlepiej grają mając za partnerów Słowiańskie / Germańskie nacje niż innych Hiszpanów.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.01.2026 o godz. 15:01.
|