Kolejny Hiszpan w Wiśle
Jordi Sánchez nowym piłkarzem Wisły Kraków!
Wisła Kraków informuje, że nowym zawodnikiem "Białej Gwiazdy" został Jordi Sánchez. Hiszpański napastnik związał się z naszym Klubem kontraktem obowiązującym do 30.06.2026 roku.
https://wislakrakow.com/blogs/news/j...m-wisly-krakow