Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25077
Stary 14.01.2026, 09:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Optyka jest tu taka: " to nic mlody ze przegrywasz rywalizację, odstajesz na treningu, nie mozesz wejsc na dobre tory po kontuzji, ale wystawie cie na 4 mecze żebyś tylko przedłużył z nami kontrakt"

Życie to nie FM
Pechowo dla Baniowskiego, akurat w tym sezonie realnie walczymy o awans i mamy kilku młodych piłkarzy z - w tym momencie - dużo większymi możliwościami. A jak mieliśmy górkę formy jako zespół, to był akurat kontuzjowany...

Nie wiem czy jest sens ciągnąć temat, bo nie sądzę że kilkadziesiąt minut coś by tutaj zmieniło. Myślę że tutaj znacznie więcej złej roboty zrobili menedżerowie i dziennikarze, bo skoro chłopak słyszy od dłuższego czasu jakim to jest niesamowitym talentem, a gra "mniej utalentowany" Kuziemka, to znaczy że w klubie coś musi być nie tak. Nie on pierwszy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2026 o godz. 09:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując