Karherop napisał(a):

Wszystko sie rozchodzi o zmniejszenie ryzyka.
Jesli cos może pokrzyżować nam plany to ko kontuzje - oby w lutym nie bylo nerwowego szukania i przepłacania.
Na ekstraklase takie numery (jak jeden napastnik w kadrze) nie przejdą.
|
Wszystko fajnie, ale jak nas nie stać, to nie da rady zmniejszyć ryzyka. Pomijam na ile napastnik ściągnięty teraz byłby realną alternatywą dla Rodado.