Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8749
Stary 14.01.2026, 09:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wszystko sie rozchodzi o zmniejszenie ryzyka.

Jesli cos może pokrzyżować nam plany to ko kontuzje - oby w lutym nie bylo nerwowego szukania i przepłacania.

Na ekstraklase takie numery (jak jeden napastnik w kadrze) nie przejdą.
Wszystko fajnie, ale jak nas nie stać, to nie da rady zmniejszyć ryzyka. Pomijam na ile napastnik ściągnięty teraz byłby realną alternatywą dla Rodado.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując