Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9289
Stary 14.01.2026, 09:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Tylko że to dalej póki co jedyny "inwestor" który ma "ochote" na wydawanie takiej kasy na Wisłę. Nikt nie wychodzi do mediów jak Kucharski w przypadku Slaska i skarży ze Krolewski nie chce mu sprzedać Wisły.

Wnioskuje ze popytu na to nie ma..
No tu się nie zgadzam. Problem nie jest w tym, że nie ma chętnych. Problem jest w tym, że Prezesek nie chce sprzedać.


Karherop napisał(a):Wyświetl post
Co do obietnic... JK wielokrotnie obiecywał rozne, niestworzone rzeczy ktore realnie... nikogo nie obchodzą.I znowu odnsze sie do 99% kibiców którzy klnac na stadionie po kiksie Sukiennickiego w powazaniu maja czy JK nie umorzyl 28 czy 12 mln pożyczek. Wynik i gra zespolu determinuje ocene koncowa bardziej niz obiecanki prezesa. .
Jeśli jest prawdą, że większość nie zwraca uwagi na "zapewnienia" Prezeska to cała rola rozliczeniowa powinna spaść na barki dziennikarzy. Oczywiście nie z grupy Karcz i co, bo to są "niezależni" dziennikarze.
"Niezależni" od dociekliwości.
Może kiedyś zajmie się tym Stanowski

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mowiles o top8 esa w przeciągu 20 lat

Co będzie sukcesem majac takie zaplecze finansowe mysle że możemy sobie łatwo odpowiedzieć.
Dobra, jest zakład o treści - jeśli w ciągu najbliższych 20 sezonów, Wisła i pod warunkiem , że cały czas większościowym akcjonariuszem będzie Królewski, zajmie co najmniej 8 pozycję w ekstraklasie to coś podeślę... pewnie jakąś flaszeczkę. No i pod warunkiem, że dożyję tego momentu
Odpowiedz cytując