Karherop napisał(a):

Tylko że to dalej póki co jedyny "inwestor" który ma "ochote" na wydawanie takiej kasy na Wisłę. Nikt nie wychodzi do mediów jak Kucharski w przypadku Slaska i skarży ze Krolewski nie chce mu sprzedać Wisły.
Wnioskuje ze popytu na to nie ma..
|
No tu się nie zgadzam. Problem nie jest w tym, że nie ma chętnych. Problem jest w tym, że Prezesek nie chce sprzedać.
Karherop napisał(a):

|
Co do obietnic... JK wielokrotnie obiecywał rozne, niestworzone rzeczy ktore realnie... nikogo nie obchodzą.I znowu odnsze sie do 99% kibiców którzy klnac na stadionie po kiksie Sukiennickiego w powazaniu maja czy JK nie umorzyl 28 czy 12 mln pożyczek. Wynik i gra zespolu determinuje ocene koncowa bardziej niz obiecanki prezesa. .
|
Jeśli jest prawdą, że większość nie zwraca uwagi na "zapewnienia" Prezeska to cała rola rozliczeniowa powinna spaść na barki dziennikarzy. Oczywiście nie z grupy Karcz i co, bo to są "niezależni" dziennikarze.
"Niezależni" od dociekliwości.
Może kiedyś zajmie się tym Stanowski
Karherop napisał(a):

Mowiles o top8 esa w przeciągu 20 lat 
Co będzie sukcesem majac takie zaplecze finansowe mysle że możemy sobie łatwo odpowiedzieć.
|
Dobra, jest zakład o treści - jeśli w ciągu najbliższych 20 sezonów, Wisła i pod warunkiem , że cały czas większościowym akcjonariuszem będzie Królewski, zajmie co najmniej 8 pozycję w ekstraklasie to coś podeślę... pewnie jakąś flaszeczkę

. No i pod warunkiem, że dożyję tego momentu