28 mln to calkiem spoko jak na gołodupca. Sporo ryzykuje dla "zabawy w prezesowanie" co nie?
Nie umorzyl i co w związku z tym? Czy płynność finansową Wisły bylaby lepsza na dzien 13.01.26 gdyby umorzył resztę?
Pewnie Wisla bylaby atrakcyjniejszym podmiotem na rynku, ale hola hola - teraz to juz Wisłę nie oddam za 1 milion, ale za 25 przelewem na IBAN Królewskiego.
Dla przeciętnego kibica efekt jest taki sam. Mamy spolke do ktorej trzeba doplacac żeby przeżyć. Czyli jak do 90% klubow.
Wisla ma problemy finansowe od 2012 roku - trochę już zdążyłem sie z tym oswoic a jednocześnie - jaka przecietny kibic ma sprawczości w tym aspekcie? Żadna.
20 lat mówisz? Idziesz o jakiś zakładzik że to będzie szybciej? Lubie inwestycje dlugoterminowe
