stary dziad napisał(a):

|
Osobo "pełna rozumu" , podaj ile jeszcze zostało do umorzenia?
|
A jakie to ma znaczenie? W kilka dni po umorzeniu 4 milionów takie pytanie jest idiotyczne.
Zwłaszcza, że padły pytania zarówno o finanse (tak, dopłacą do Wisły w 2026) jak i o umorzenia.
Link ze znacznikiem czasowym. A SR porobiło już rozdziały.
https://www.youtube.com/live/j4vAmHB...Ilr8O5f&t=3020