|
Problem chyba jest taki, ze klub chce sciagnac kogos nie tylko na runde wiosenna ale kogos, kto bedzie tez mial odpowiedni poziom na Ekstraklase. To chyba mocno zaweza obszar poszukiwan.
Gdyby trzeba bylo kogos tylko na 1 lige to z palcem w dupie jestes w stanie wyciagnac dryblasa z jakiejs nizszej ligi w Polsce, ktory tydzien w tydzien przepycha sie z drwalami w swojej lidze i do tego strzela kilka czy kilkanascie goli w sezonie.
Na to zeby wejsc w 70 minucie na autobus z jakimis Siedlcami by spokojnie wystarczyl.
Natomiast jesli chcesz kogos ogranego i z jakimis uznanymi osiagnieciami to ciezko bedzie go przekonac mowiac mu "bardzo cie chemy w naszym klubie. Twoja rola bedzie taka zebys wchodzil w 70 minucie jak bedziemy gonic wynik i bedziemy potrzebowac kogos do wrzutek".
Zdaje mi sie, ze ciezko znalezc kogos takiego o ile nnie bylby to pilkarz, ktory musi sie odbudowac po jakiejs kontuzji i pasowaloby mu powoli lapac minuty.
|