Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8739
Stary 13.01.2026, 09:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wytłumaczyłem Ci dlaczego zawodnik bez opcji wykupu tutaj nie przyjdzie - bo pewnie wiele nie pogra, co z góry zabija sens transferu dla niego i dla klubu. Wielokrotnie staraliśmy się o takie wypożyczenia, bez wielkich efektów.
Na szczęście wczoraj JK nie wykluczyl wypożyczeń.

Ale ogólnie ta saga z napastnikiem jest slaba. Przedstawia sie Wisle jako klub z mocna 9, tyle czy to jedyny taki w Polsce? 3na4 kluby maja liderów/mocnych graczy na bądź co bądź kluczowej pozycji i praktycznie każdy ma zmiennika (gorszego lub lepszego), ktory z gory wiadomo że złapie mniej minut, ale złapie. Sytuacja w Wiśle nie jest ani ekstremalna, ani wyjątkowa.

Na pewno zasłanianie sie tym argumentem jest jedynie mydleniem oczu.
Odpowiedz cytując