Drozd napisał(a):

Oczywiście, że nie liczymy, ostatnie 5 meczów w lidze to średnia 1,6 czyli prawie o połowę słabsza niż pierwsze 5 meczów. Jaka jest przyczyna? Zmęczenie, gorsze boiska, mniej szczęścia?
Ja mam swoją teorię, którą przedstawiłem.
|
1.6 to dalej awans z palcem w d. w ostatnich 15 spotkaniach. Do takiej sytuacji doprowadził trener Jop.
A czemu 5 a nie 6? Bo wychodzić najmniejsza srednia? Moze podaj średnia z ostatniego spotkania żeby najlepiej pasowało pod teze?
Druzyna jest przygotowana w cyklach od jednej przerwy do drugiej. W cyklu meczowym ani nie mozna duzo zepsuć, ani poprawić, co najwyzej drużyna nie dojedzie czy pojawia sie kontuzje co jest skutkiem wczesniejszej dobrej lub słabej pracy.
Wrzucalem to w innym temacie:
1 przerwa 6-0-1
2 przerwa 3-2-0
3 przerwa 3-0-1
4 przerwa 1-2-0
A, konczac juz przypomnij sobie co typowales w innym temacie Drozd, wcale nie oczekiwales lepszego wyniku na jesien
