Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30321
Stary 13.01.2026, 08:45
jak pamietam sparingi przed tym sezonem to Baniowski wygladal w nich lepiej od Kuziemki i myslalem, ze to on bedzie wyzej u Jopa... i byc moze by byl gdyby nie kontuzja, ktora zbiegla sie z naprawde rewelacyjna gra Kuziemki.

Po mojemu to Baniowski robi blad decydujac sie na odejscie juz teraz. Jest okres przygotowawczy, sa sparingi, mozna sie pokazac i "wywrocic stolik". Jest calkiem realna mozliwosc, ze to on w okresie przygotowawczym wygralby rywalizacje lub przynajmniej poprawil swoja pozycje aby byc tym pierwszym zmiennikiem.

Jest tez szansa, ze Wisla awans zrobi na kilka kolejek przed koncem sezonu i klub bedzie mogl be presji postawic na zawodnikow z drugiego szeregu. Baniowski w takim ukladzie moglby zlapac pare meczow po 90 minut. No i mozna sobie dopisac awans do Ekstraklasy do Cv, przezyc fete na Rynku, miec jakies fajne wspomnienia z kariery.

Naprawde, jesli zalezalo mu na minutach to trzeba bylo zakasac rekawy i powalczyc bo chlopak nie jest na straconej pozycji.

Teraz powiedzmy pojdzie do nowej druzyny i tam tez nikt mu z marszu nie da miejsca w 11stce. Zalozmy, ze pojdzie do innego zespolu pierwszej ligi a tu polowa gra o awans (wzglednie baraze) a polowa o utrzymanie. Jakby nie patrzec nigdzie nie znajdzie cieplego kurvvidolka.

Dziwnych ma chlopak doradcow.
Odpowiedz cytując