Drozd napisał(a):

|
Bez tych 6, jest 17 ludzi z pola. Na jesień Jop realnie korzystał z 13. Po co szersza kadra?
|
Przecież to jest nieprawda co piszesz, weryfikowana konkretnymi danymi, które wskazywałem. Wymyśliłeś sobie tezę i nie potrafisz się pogodzić z tym, że była błędna i nagłe wyrzucanie meczów w PP z wyliczeń, by Ci pasowało do założpnej tezy jest okropnie słabe.