Drozd napisał(a):

|
Oby na wiosnę ta średnia była bliżej tej z początku rundy, a nie tej z końca. Bo przyczyn zjazdu raczej nikt nie szuka. Jest super. Tylko płacz o transfery. Po co skoro Jop z ławki nie korzysta.
|
Tak, fatalna średnia w końcówce rundy w lidze (bo przecież PP nie liczmy do licznika minut u zawodników prawda?):
Po przerwie na kadrę:
2 remisy i 1 wygrana
Średnia - 1,66
Z taką średnia zdobywamy wiosna 25 pkt, czyli konczymy sezon z 68 punktami i awansem z palcem sam wiesz gdzie