Fugiel napisał(a):

|
Odnośnie naszych młodych talentów ⌠Kojarzycie kiedy ostatnio straciliśmy talent, który nie podpisał kontraktu i poszedł innego klubu gdzie zrobił karierę a Wisła straciła miliony ? Ja nie pamiętam.
|
Zależy co masz na myśli mówiąc ostatnio, jeśli zawęzić do tych którzy jeszcze grają:
Paweł Stolarski - Legia dała za niego 500k euro Zagłębiu Lubin - kariery nie zrobil wielkiej, ale frajersko go stracilismy
Mariusz Stępiński - 2 mln euro z Ruchu - spokojnie był do przejęcia od Niemcow (byl wypożyczony, pozniej wzial go Ruch).
Adam Buksa - 4.2 mln euro - był u nas tylko rok i w dość kiepskich czasach, ale jednak - no i byl naszym kibicem
Wojciech Urbanski - wywalczył sobie 1 skład w Legii, w zasadzie obecnie pierwszy do sprzedania za pare milionów jesli Papszun go nie odstawi
Patryk Warczak - tu jest potencjal na jakąś karierę, chce go obecnie Górnik Zabrze
Fakt, wielu ich nie ma, natomiast o paru innych bylo głośno a skończyło się klopsami.