Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98053
Stary 12.01.2026, 09:32
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie naszych młodych talentów … Kojarzycie kiedy ostatnio straciliśmy talent, który nie podpisał kontraktu i poszedł innego klubu gdzie zrobił karierę a Wisła straciła miliony ? Ja nie pamiętam.
Zależy co masz na myśli mówiąc ostatnio, jeśli zawęzić do tych którzy jeszcze grają:

Paweł Stolarski - Legia dała za niego 500k euro Zagłębiu Lubin - kariery nie zrobil wielkiej, ale frajersko go stracilismy
Mariusz Stępiński - 2 mln euro z Ruchu - spokojnie był do przejęcia od Niemcow (byl wypożyczony, pozniej wzial go Ruch).
Adam Buksa - 4.2 mln euro - był u nas tylko rok i w dość kiepskich czasach, ale jednak - no i byl naszym kibicem
Wojciech Urbanski - wywalczył sobie 1 skład w Legii, w zasadzie obecnie pierwszy do sprzedania za pare milionów jesli Papszun go nie odstawi
Patryk Warczak - tu jest potencjal na jakąś karierę, chce go obecnie Górnik Zabrze

Fakt, wielu ich nie ma, natomiast o paru innych bylo głośno a skończyło się klopsami.
Odpowiedz cytując