Cytat:
|
Hejterku Jop tak rotował składem, że z pola grało 13 przez ponad 90% czasu. PP i sparingi to sobie wsadź w buty. Taka jest prawda. Dlaczego tak ? Zapytaj Jopa.
|
Dobrze wsadzam sobie w buty półśmiesnzy i mało wazny PP, gdzie nie ma żadnej presji w meczach. Także teraz musisz odszczekać tę podniętę PP zdobytym przez Rude i Hiszpanów (wiadomo, Polacy tam nic nie grali, tylko stali na boisku) i musisz zaczać hejtować swojego bożka Rude za to, że wszystko w Wiśle spierodlił, jedynie jakiś śmieszny PP wygrał, nie?
Pamiętasz jak ci tu któryś użytkownik zrobił statystykę ile procent możliwego czasu grał każdy piłkarz, np taki Bozić? Pamiętasz? To jakim prawem psie dalej piszesz, że 13 graczy tylko grało?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.