Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30309
Stary 11.01.2026, 11:10
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo że nie ma co go brać na obóz skoro nie planuje przedłużyć umowy.

Są tylko dwa ale. Czy z takim trenerem jak Jop można mówić o normalnym rywalizowaniu o skład, nie łapiesz się do hierarchii Jopa i możesz sobie rywalizować, mecz z Wieczystą i dalsze zachowania trenera najlepszym dowodem. Druga sprawa czy lepszy jest taki krnąbrny Baniowski, któremu nie leży grzanie ławy czy Piotruś któremu ława bardzo pasuje.
Starzyński jest na wylocie, jedzie na obóz "na sztukę". Osobiście wolałbym Tokarczyka, ale co ja tam wiem...

Jeżeli zawodnik nie chce rywalizować o miejsce w składzie to znaczy że się nie nadaje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując