Drozd napisał(a):

Wiadomo że nie ma co go brać na obóz skoro nie planuje przedłużyć umowy.
Są tylko dwa ale. Czy z takim trenerem jak Jop można mówić o normalnym rywalizowaniu o skład, nie łapiesz się do hierarchii Jopa i możesz sobie rywalizować, mecz z Wieczystą i dalsze zachowania trenera najlepszym dowodem. Druga sprawa czy lepszy jest taki krnąbrny Baniowski, któremu nie leży grzanie ławy czy Piotruś któremu ława bardzo pasuje.
|
Starzyński jest na wylocie, jedzie na obóz "na sztukę". Osobiście wolałbym Tokarczyka, ale co ja tam wiem...
Jeżeli zawodnik nie chce rywalizować o miejsce w składzie to znaczy że się nie nadaje.