Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98049
Stary 11.01.2026, 00:05
Co do Baniowskiego - chłopak chce grać regularnie a się nie łapie, wcale mu się nie dziwię, że chce odejść. Co innego np. Krzyżanowski, który podpisał - on łapie minuty regularnie. W ich wieku najważniejsza jest regularna gra w seniorskiej piłce, więc obydwaj wydają się podejmować sensowne decyzje.

Z naszej perspektywy szkoda Baniowskiego, ale dla niego samego może i tak będzie najlepiej.
Odpowiedz cytując