|
Co do Baniowskiego - chłopak chce grać regularnie a się nie łapie, wcale mu się nie dziwię, że chce odejść. Co innego np. Krzyżanowski, który podpisał - on łapie minuty regularnie. W ich wieku najważniejsza jest regularna gra w seniorskiej piłce, więc obydwaj wydają się podejmować sensowne decyzje.
Z naszej perspektywy szkoda Baniowskiego, ale dla niego samego może i tak będzie najlepiej.
|