Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30308
Stary 10.01.2026, 18:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Najważniejsze że klub postawił jasne warunki. Nie da rady wszystkim dogodzić. Jeśli nie jest gotowy normalnie rywalizować o skład to nie ma sensu żeby był w kadrze pierwszego zespołu.
Wiadomo że nie ma co go brać na obóz skoro nie planuje przedłużyć umowy.

Są tylko dwa ale. Czy z takim trenerem jak Jop można mówić o normalnym rywalizowaniu o skład, nie łapiesz się do hierarchii Jopa i możesz sobie rywalizować, mecz z Wieczystą i dalsze zachowania trenera najlepszym dowodem. Druga sprawa czy lepszy jest taki krnąbrny Baniowski, któremu nie leży grzanie ławy czy Piotruś któremu ława bardzo pasuje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując