wolfy napisał(a):

Najważniejsze że klub postawił jasne warunki. Nie da rady wszystkim dogodzić. Jeśli nie jest gotowy normalnie rywalizować o skład to nie ma sensu żeby był w kadrze pierwszego zespołu.
|
Wiadomo że nie ma co go brać na obóz skoro nie planuje przedłużyć umowy.
Są tylko dwa ale. Czy z takim trenerem jak Jop można mówić o normalnym rywalizowaniu o skład, nie łapiesz się do hierarchii Jopa i możesz sobie rywalizować, mecz z Wieczystą i dalsze zachowania trenera najlepszym dowodem. Druga sprawa czy lepszy jest taki krnąbrny Baniowski, któremu nie leży grzanie ławy czy Piotruś któremu ława bardzo pasuje.