krysztal napisał(a):

|
A dlaczego Dudy już jednym tchem z resztą nazwisk nie wymieniasz?
|
Bo Duda się w miarę ogarnął inaczej nie podniósłby się z ławy. Już nie znika na pół meczu, mniej spaceruje, tak działa konkurencja w składzie.
Oby Krzyżanowski też to zrozumiał, tyle że u niego potrzebna jest zmiana pozycji.
A co do Baniowskiego. Rywalizacja rywalizacją, ale w kilku meczach mógł wejść z Kuziemkę wcześniej i tyle. Jeżeli teraz gdzieś pójdzie pokaże że jest dobry to będziemy pluć sobie w brodę. Opowiadanie, że przegrał rywalizację i dlatego wchodził na ostatnie 5 minut jest śmieszne, zwłaszcza kiedy Kuziemka końcówkę rundy przespacerował.