Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30298
Stary 09.01.2026, 19:39
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego Dudy już jednym tchem z resztą nazwisk nie wymieniasz?
Bo Duda się w miarę ogarnął inaczej nie podniósłby się z ławy. Już nie znika na pół meczu, mniej spaceruje, tak działa konkurencja w składzie.

Oby Krzyżanowski też to zrozumiał, tyle że u niego potrzebna jest zmiana pozycji.

A co do Baniowskiego. Rywalizacja rywalizacją, ale w kilku meczach mógł wejść z Kuziemkę wcześniej i tyle. Jeżeli teraz gdzieś pójdzie pokaże że jest dobry to będziemy pluć sobie w brodę. Opowiadanie, że przegrał rywalizację i dlatego wchodził na ostatnie 5 minut jest śmieszne, zwłaszcza kiedy Kuziemka końcówkę rundy przespacerował.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 09.01.2026 o godz. 19:52.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując