Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30295
Stary 09.01.2026, 17:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra.../c2p2-28589833

No to z Baniowskim mozna sie pożegnać.

Wielka szkoda, potencjał pewnie wiekszy niz Kuziemki, ale skoro głowa nie dojeżdża?

Mysle że będzie to jednak dla Wisły wyrzut sumienia porównywalny z Wojtkiem Urbańskim który co raz lepiej wyglada w Legii.
Ale dlaczego głowa nie dojeżdża? Urbańskiemu też nie dojeżdżala?
Ja tu nie widzę winy ani Wisły ani Baniowskiego.
Chłopak doznał kontuzji, swoją szansę wykorzystał Kuziemka i tyle.
Normalne, że chce pójść tam, gdzie widzi szansę regularnej gry.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując