|
No właśnie, dobrze to nie swiadczy o Omiciu, ze grał w młodzieżówce Juventusu i się dalej nie przebił, tylko musiał iść do Austrii, a teraz Polski. Markusik oczywiście stosuje zjebaną logikę, ze jak groł i tak jak Omrani szczeił gola w Ligue 1 50 lat temu, to znaczy, ze grać umi.
Jeśli ktoś gdzieś grał, nawet w młodziezówce, na jakimś poziomie i z roku na rok notuje regres kariery to raczej to kocur nie jest. O 99% szrotu albo niespełnionych piłkarzy można napisać, że kiedyś to oni grali tu i tam. Jakby byli super to by dalej się rozwijali, a nie zwijali.
Także markusik kombinuj dalej bo inaczej to ci wyjdzie, że Krzyżanowski jest zajebisty, a łasicki to już w ogóle, bo kiedyś zagrał w Serie A.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|