FraMat napisał(a):

O... Markus się odezwał. Jak zwykle bez sensu.
Nie będę się zniżał do korygowania bzdur tego, kto czekał na bramkę dupą Omraniego mimo, że od początku pewna osoba mająca wiedzę o rumuńskiej piłce informowała go jak to się skończy.
|
Dlatego postanowieniem noworocznym jest brak odkrywania wypocin Markusa

Niestety, są przypadki, którym nie da się pomóc poradzić z problemami, jeśli same nie wykażą chęci poprawy.