Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98038
Stary 08.01.2026, 07:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
O... Markus się odezwał. Jak zwykle bez sensu.
Nie będę się zniżał do korygowania bzdur tego, kto czekał na bramkę dupą Omraniego mimo, że od początku pewna osoba mająca wiedzę o rumuńskiej piłce informowała go jak to się skończy.
Dlatego postanowieniem noworocznym jest brak odkrywania wypocin Markusa
Niestety, są przypadki, którym nie da się pomóc poradzić z problemami, jeśli same nie wykażą chęci poprawy.
Odpowiedz cytując