|
Wielu rozgrywających kończyło na stoperze, był taki Lotar Mateus...
Jak na nasze warunki Omić da sobie radę wszędzie w środku, tylko musi złapać trochę rytmu meczowego. To że miał jakieś straty nie ma większego znaczenia, każdy w środku ma straty, faule które mu się zdarzały wynikały ze zbyt agresywnej postawy, a ta z małej ilości czasu który dostawał, jak już wchodził to chciał się pokazać i przesadzał, a przy naszych "obiektywnych" sędziach nie trudno złapać faul czy kartkę. Jedno co jest pewne to że piłka mu nie przeszkadza i potrafi kierunkowo ją przyjmować nawet z obrońcą na plecach. No i ma soczysty celny strzał z daleka, co sugeruje, że mógłby grać wyżej niż Carbo, ale za Carbo też prędzej zagra niż mikrusy Duda czy James. Moim zdaniem chłop jest uniwersalny i dlatego się dopominam więcej szans gry dla niego.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.01.2026 o godz. 19:52.
|