Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98030
Stary 07.01.2026, 18:38
Omić większość swoich meczów w karierze zagrał na pozycji numer 6. Co więcej, rozegrał nawet 13 spotkań jako środkowy obrońca. A co do porównań z Markiem Carbo, to jest dokładnie tego samego wzrostu ^^. O wagę trzeba zapytać pielęgniarkę od badań - akurat powinna mieć aktualne wyniki.

Końcówka sezonu w wykonaniu Carbo powinna być dla Omicia dodatkową motywacją do ciężkiej pracy na zimowym obozie - wygryzienie Hiszpana nie jest tak nierealne jak mogłoby się niektórym wydawać. Omić zawalił przygotowania do rundy jesiennej zbyt długim plażowaniem, natomiast jego CV pozwala mieć nadzieję, na przemianę. Omić i Bozić niech tylko nie złapią żadnych urazów, to na wiosnę nastąpi pełna weryfikacja.
Odpowiedz cytując