wolfy napisał(a):

|
Rozumiem że Carbo jest be bo to Hiszpan
|
Narodowość piłkarza nie ma dla mnie znaczenia, o ile daje z siebie wszystko na boisku i potrafi grać w piłkę
Carbo w formie jest kozakiem, natomiast przy spadku formy (a taki spadek formy zaliczył pod koniec rundy), jedyną alternatywą na jego pozycji, o podobnych warunkach fizycznych, jest właśnie Omić.