Odniosłem się do stwierdzenia:
Cytat:
|
Musi być w meczach z drwalami ktoś kto ma siłę fizyczną i wygra główkę, inaczej na boisku cierpimy w destrukcji.
|
Omić musiałby zagrać ze 2-3 spotkania w wyjściowym składzie i wtedy można byłoby ocenić jego przydatność na pozycji nr 6, która jest jego naturalną pozycją na boisku. Natomiast o jego walory fizyczne do walki o górne piłki bym się nie martwił, po prostu trzeba dać mu się wykazać.