|
Też uważam,że Omić to dziennikarskie pierdy.Chłopak dołączył do Wisły w okolicach 6 kolejki na wyjątkowo mocno(chyba najmocniej w lidze) obsadzony środek pola.Odejście nawet na wypożyczenie oznaczałoby wyjątkowy brak cierpliwości.Moim zdaniem będzie dostawał więcej szans na wiosnę kosztem Carbo.
|