Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98020
Stary 07.01.2026, 13:53
Też uważam,że Omić to dziennikarskie pierdy.Chłopak dołączył do Wisły w okolicach 6 kolejki na wyjątkowo mocno(chyba najmocniej w lidze) obsadzony środek pola.Odejście nawet na wypożyczenie oznaczałoby wyjątkowy brak cierpliwości.Moim zdaniem będzie dostawał więcej szans na wiosnę kosztem Carbo.
Odpowiedz cytując