azor napisał(a):

Paserstwo â zachowanie polegające na nabyciu rzeczy uzyskanej za pomocą czynu zabronionego (najczęściej kradzieży) lub udzieleniu innej osobie pomocy do jej zbycia albo na przyjęciu tej rzeczy lub pomocy w jej ukryciu.
Czy TS coś ukradł? Nie wydaje mi się. Czy sklep SA jest w takim a nie innym stanie przez działalność sklepiku TS? Nie. Czy dla swietego spokoju mógłby SA odpalać jakis procent? Pewnie tak. Czy do tego dojdzie? Za względu na chłodną relacje na lini TJ-JK: nie.
|
Nie widzisz, ze specjalnie słowo paserstwo wstawiłem w cudzysłow. Dzięki za lekcje i wytłumaczenie znaczenia tego slowa

Nie uważasz, że Krolewski użył skrótu myślowego.
Wielu kibicow nieswiadomych (gdzie ida zyski ze sprzedazy) kupuje rzeczy w TS nabijajac kieszenie prywatnych osób. Kasa z pamiątek i innego asortymentu w sklepach klubowych powinna wplywac do klubu!