wolfy napisał(a):

Kluczowe słowo to "jeśli". Jeśli przedłuży umowę, jeśli nie złapie kontuzji, jeśli nie odwali mu sodówka, jeśli pokaże się w Ekstraklasie...
Ja rozumiem klub że ofertę chciał przyjąć, zobaczymy co dalej. Mam nadzieję że Buksa Jr. czegoś ich nauczył.
|
Dobrze, że chciał przyjąć i nic w tym dziwnego, skoro pół roku temu do Włoch byliśmy gotowi go puścić za 500 to dlaczego nie za 800 teraz. To innym dowodzi że na siłę nikogo trzymać nie będziemy, ale teraz oczekujemy lojalności w jakimś stopniu.