WildDog napisał(a):

Nie chce dolewac oliwy do tej ognistej dyskusji. Ale moim zdaniem, skleo TS jedzie glownie na popularnosci wsrod kibicow sekcji pilkarskiej. Z tego co sie orientuje, ani jeden grosz z dzialnosci sklepu TS (aczkolwiek niewiele ten sklep ma wspolnego z TS, chyba jedynie nazwe) nie idzie na dzialalnosc w/w kopaczy! Moze o to chodzi Krolewskimu z tym ""paserstwem"". Zeruja indywidulane osoby (bo zyski w wiekszosci trafiaja do ich kieszeni) na sekcji pilki noznej.
PS. To tylko moja opinia i wiem, ze wielu ma inna!
|
Paserstwo – zachowanie polegające na nabyciu rzeczy uzyskanej za pomocą czynu zabronionego (najczęściej kradzieży) lub udzieleniu innej osobie pomocy do jej zbycia albo na przyjęciu tej rzeczy lub pomocy w jej ukryciu.
Czy TS coś ukradł? Nie wydaje mi się. Czy sklep SA jest w takim a nie innym stanie przez działalność sklepiku TS? Nie. Czy dla swietego spokoju mógłby SA odpalać jakis procent? Pewnie tak. Czy do tego dojdzie? Za względu na chłodną relacje na lini TJ-JK: nie.