wolfy napisał(a):

|
Także moim zdaniem nie chodzi tu o żadne "rozsądne budowanie kariery". Ja jedynie liczę na to że klub będzie bezwzględny i bez podpisania nowego kontraktu młody trafi do rezerw. Nie może ogon kręcić psem.
|
Pewnie ten idiotyczny pomysł dotyczy również Igbekeme czy Biedrzyckiego?
