Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98009
Stary 06.01.2026, 14:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Także moim zdaniem nie chodzi tu o żadne "rozsądne budowanie kariery". Ja jedynie liczę na to że klub będzie bezwzględny i bez podpisania nowego kontraktu młody trafi do rezerw. Nie może ogon kręcić psem.
Pewnie ten idiotyczny pomysł dotyczy również Igbekeme czy Biedrzyckiego?
Odpowiedz cytując