Karherop napisał(a):

Jesus Imaz trafil do esa rok czy dwa lata temu? Raczej nie.
Mowie o zawodnikach ktorzy trafili w ostatnim czasie. Już nie tak łatwo im sie wybijac jak chocby w czasach pierwszego notesu Kiko.
|
Abstrahując od czasu potrzebnego na akomodację Hiszpana do polskich warunków to jak odpowiednio przytniesz okres to uzasadnisz każdą tezę.
Transfermarkt podaje około 30 Hiszpanów w e-klapie, z czego ponad 20 z debiutem od 2024 roku. Choć Angel Baena też się na tą listę łapie z debiutem w 2025.