As napisał(a):

|
Zgaduje, ze myslenie bylo takie, ze lepiej poczekac az cena wzrosnie. Legia czy Amika sprzedawali za grube miliony to i pewnie u nas liczyli, ze jeszcze sie chlopaki bardziej wypromuja.
|
No i dlatego mnie nie dziwi ze byli gotowy spieniężyć Krzyżana. Wisla musi budowac sobie historie transferową