|
No ja tam raczej nie mówiłem o szybkości jako takiej ale szybkości podejmowania decyzji i dynamiki. Dla Carbo intensywność ekstraklasowa może okazać się nie do przeskoczenia. Już nawet w 1 lidze bywał spóźniony, myślę, że odnaleźć się w ESA będzie mu ciężko. Mam nadzieję, że się mylę - byłoby fajnie jakby sobie poradził, ja jestem sceptyczny.
Boisko zweryfikuje wszystko.
|