Karherop napisał(a):

I to generalnie prawda.
800k dawano w przeszłości nawet za Plewke. Za podobne kwoty mozna było puścić Stolarskiego, Bukse, Starzyńskiego czy Bieganskiego jakby dobrze wyczuc moment.
|
Zgaduje, ze myslenie bylo takie, ze lepiej poczekac az cena wzrosnie. Legia czy Amika sprzedawali za grube miliony to i pewnie u nas liczyli, ze jeszcze sie chlopaki bardziej wypromuja.