Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98001
Stary 05.01.2026, 21:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I to generalnie prawda.

800k dawano w przeszłości nawet za Plewke. Za podobne kwoty mozna było puścić Stolarskiego, Bukse, Starzyńskiego czy Bieganskiego jakby dobrze wyczuc moment.
Zgaduje, ze myslenie bylo takie, ze lepiej poczekac az cena wzrosnie. Legia czy Amika sprzedawali za grube miliony to i pewnie u nas liczyli, ze jeszcze sie chlopaki bardziej wypromuja.
Odpowiedz cytując