Chlopak ma kompilacje na YouTube.
https://youtu.be/qLIlytiDeaY?si=GZOKx1nFTzjKFtmL
Oczywiscie nie ma co wyciagac wnioskow na tej podstawie ale kilka rzeczy jest widoczne.
- w kompilacji gra napad i lewe skrzydlo.
- prawonozny ale lewa noga nie sluzy mu tylko po to aby wygladac symetrycznie jak Baenie. Lewa tez umie porzadnie zagrac.
- wydaje sie byc szybki z pilka przy nodze.
- fizycznie chyba mocny bo kilka razy widac jak bark w bark wygrywa pozycje z obronca
- Powod dla ktorego Wisla sie nim interesuje to chyba fakt, ze typ tyra w odbiorze i probuje szybko doskakiwac. Na pewno by nam to pasowalo bo Jop chce jak najszybciej odbierac po stracie.
Trudno powiedziec jak miarodajny jest ten filmik ale te rzeczy rzucily mi sie w oko.
Tu skrot z meczu pucharowego sprzed dwoch tygodni gdzie strzelil bramke. Jeszcze jest w kilku innych sytuacjach.
https://youtu.be/LZAfBMR8OXs?si=J-2HwDFTA2-nKrq-