Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9245
Stary 05.01.2026, 14:41
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Problem jest jeden i ten sam.
PO PROSTU BRAK KASY.

Chcąc prowadzić sklep trzeba mieć kapitał obrotowy za zatowarowanie.
Współpracując z hurtowniami czy producentami trzeba płacić za towar w TERMINACH PŁATNOŚCI a nie kilkadziesiąt dni po terminie. Tu żaden "współczynnik Królewskiego" czy inne jego zaklęcia nie pomogą. Nie płacisz za towar to masz szlaban na nowe dostawy.
I dlatego na półkach jest to co jest.

Po za tym trzeba mieć sensownych ludzi (kierownika, kupca, sprzedawców stacjonarnych i internetowych, pakowaczy itp)
Ludziom tym trzeba sensownie zapłacić.
Ale jak płacić jak nie ma z czego.

Dlatego , drodzy kibice, wiedzcie, że za wszystko zło odpowiada "straszny" TS
w takim razie wystarczy sklep komus wydzierżawić kto to ogarnie a do klubu bedzie spływał mniejszy ale stabilny dochód pasywny
Odpowiedz cytując