sandomingo napisał(a):

Czy mnie coś ominęło, czy od 5 dni Bartosz Jaroch pozostaje bez klubu
|
No i doczekałeś sie
Dobrze że tylko do czerwca.
@doktor
Co by nie mówić 800k euro to nie są as takie frytki. Dziwne że zaden polski klub nie chce (?) przebić tej oferty.