Generalnie Królewski chciałby wszystko za darmo. Stadion za darmo, do cateringu ręki nie dokładać ale popłakać, że z dnia meczowego dochód mały można, z TSem też wieczne problemy, a to mu klykalność i pijar psuja, a to "jego" koszulki sprzedają.
Wszystko dej dej dej, sponsory też niech dają kasę bo inaczej co roku będzie wydawane kilkanaście mln więcej niż jest przychodu.
Chłop sobie jedzie na bajerze jak to wszystko ogarnia, jaki jest informatyk, a jak się zaczyna temu przyglądać to niewiele ogarnia, a kwestie algorytmów itp można zamknąć w śmiesznym czacie agencie czy tabelkach co prospsowały Rudego i Sobola

No bajka.