Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97986
Stary 05.01.2026, 06:47
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Najwyraźniej patrzy na karierę długofalowo.

Awans do Ekstraklasy, potem niech zagra udaną rundę i odejdzie do klubu o półkę lepszego, niż Banik.
Ale to jest też informacja, że klub nie ocenia za wysoko jego potencjału albo/i on wygląda, że będzie chciał odejść w 27 (po zakończeniu kontraktu m).
Taki banik ile mógł dawać-300-400 tys euro max? Plus jakiś procent od przyszłego transferu, hehe.
Jeszcze inna sprawa to, że w końcu rundy to raczej był rezerwowym, a L grał więcej więc jak tu oczekiwać milionów.
Zmieniając temat - Staszak już w Lecce? Pół bańki jest?
Odpowiedz cytując