Jagul napisał(a):

Przecież ci odpisałem cepie - kolejny raz nieudolnie zmieniasz temat, co potwierdza słowa, które napisałem na twój temat.
Znalazłeś kasę z pucharów w sprawozdaniu? Wciąż czekam.
|
Ja zmieniam temat? Sam się wsypałeś.
Kto jest właścicielem sklepu TS skoro TS niewiele z niego zarabia?
Ja zakładam, że konkurencja między TS i SA w handlu pamiątkami Wisły to patologia, a ty coś pieprzysz o komunie.
A kasy z pucharów było tyle ile było bo tobie podobni kibice zamiast przyjść na rewanż z Trnavą woleli grila

Pamiętasz ?