Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9235
Stary 04.01.2026, 22:25
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Przecież ci odpisałem cepie - kolejny raz nieudolnie zmieniasz temat, co potwierdza słowa, które napisałem na twój temat.
Znalazłeś kasę z pucharów w sprawozdaniu? Wciąż czekam.
Ja zmieniam temat? Sam się wsypałeś.

Kto jest właścicielem sklepu TS skoro TS niewiele z niego zarabia?

Ja zakładam, że konkurencja między TS i SA w handlu pamiątkami Wisły to patologia, a ty coś pieprzysz o komunie.

A kasy z pucharów było tyle ile było bo tobie podobni kibice zamiast przyjść na rewanż z Trnavą woleli grila Pamiętasz ?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując