Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9231
Stary 04.01.2026, 20:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
O to to...

To kto jest tym drugim handlarzem? Bo TS z tego sklepu dostaje ochłapy. Czyich biznesów kręconych na plecach Wisły SA pilnujesz? To dlatego Królewski tak nie pasuje?
Pilnuje interesów
Płynna zmiana tematu.
Średnio mnie interesuje kim jest ten handlarz. Robi asortyment 100 razy lepszy od SA dlatego wybieram w większości przypadków TS.
A na marginesie - jeśli SA jest w stanie się dogadać z TS w tej sprawie to niech robią co chcą. Mi chodzi tylko o to żeby parodysta Królewski nie nazywał czegoś co działa w pełni legalnie paserstwem.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 04.01.2026 o godz. 21:00.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując