Drozd napisał(a):

O to to...
To kto jest tym drugim handlarzem? Bo TS z tego sklepu dostaje ochłapy. Czyich biznesów kręconych na plecach Wisły SA pilnujesz? To dlatego Królewski tak nie pasuje?
|
Pilnuje interesów

Płynna zmiana tematu.
Średnio mnie interesuje kim jest ten handlarz. Robi asortyment 100 razy lepszy od SA dlatego wybieram w większości przypadków TS.
A na marginesie - jeśli SA jest w stanie się dogadać z TS w tej sprawie to niech robią co chcą. Mi chodzi tylko o to żeby parodysta Królewski nie nazywał czegoś co działa w pełni legalnie paserstwem.