Jagul napisał(a):

Debilu skończony.
Sklepy nie sa prowadzone przez jednego handlarza . I stąd zesranie Zaskrońca i debili twojego pokroju.
Nie wiem czy twoje niedojebanie mózgowe pojmuje, że istnieje coś takiego jak konkurencja.
|
O to to...
To kto jest tym drugim handlarzem? Bo TS z tego sklepu dostaje ochłapy. Czyich biznesów kręconych na plecach Wisły SA pilnujesz? To dlatego Królewski tak nie pasuje?