Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9227
Stary 04.01.2026, 20:23
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Debilu skończony.
Sklepy nie sa prowadzone przez jednego handlarza . I stąd zesranie Zaskrońca i debili twojego pokroju.
Nie wiem czy twoje niedojebanie mózgowe pojmuje, że istnieje coś takiego jak konkurencja.
O to to...

To kto jest tym drugim handlarzem? Bo TS z tego sklepu dostaje ochłapy. Czyich biznesów kręconych na plecach Wisły SA pilnujesz? To dlatego Królewski tak nie pasuje?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując