Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9226
Stary 04.01.2026, 19:54
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jak to widzisz?
Ktoś ma zrezygnować ze swoich zysków żeby ktoś inny miał lepiej?
No też tak myślę. Zyski ze sklepu TS (tak było i jest) idą głównie do prywatnych kieszeni. Ochłapy trafiają do TS. W sklepach Wisły SA jest na odwrót. I raczej ci jeszcze powiazani z Miskiem, kury znoszacej jako takie jaja się nie pozbędą.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 04.01.2026 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując