Jagul napisał(a):

Jak to widzisz?
Ktoś ma zrezygnować ze swoich zysków żeby ktoś inny miał lepiej?
|
No też tak myślę. Zyski ze sklepu TS (tak było i jest) idą głównie do prywatnych kieszeni. Ochłapy trafiają do TS. W sklepach Wisły SA jest na odwrót. I raczej ci jeszcze powiazani z Miskiem, kury znoszacej jako takie jaja się nie pozbędą.