Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9225
Stary 04.01.2026, 19:49
WildDog napisał(a):Wyświetl post
Nie lepiej działać bez podziałów jako sklepy jednej Wisły.
Jak to widzisz?
Ktoś ma zrezygnować ze swoich zysków żeby ktoś inny miał lepiej?
Załóżmy nawet, że jest to wykonalne. Co z takimi projektami?
https://sklep.tswisla.pl/koszulka-po...-rozlaczy.html
Ostatnio edytowane przez Jagul : 04.01.2026 o godz. 19:54.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując